www.cvonline.hu

Bér- és társadalombiztosítási ügyintéző

  • A hirdetés 1069 napja lejárt

Társaságunk - az ország egyik legnagyobb akkreditált munkáltatójaként - több mint 4.000 munkavállalót foglalkoztat, és közel 70 telephellyel rendelkezik. Fő küldetése a megváltozott munkaképességű személyek foglalkoztatása, munkavégző képességeinek fejlesztése, valamint nyílt munkaerő-piaci foglalkoztatóhoz történő kihelyezése.

 A több mint 60 éves múlttal rendelkező, állami tulajdonú nagyvállalat új munkatársat keres a következő pozícióba:

A leendő munkatárs legfontosabb feladatai:

  • Munkavállalók munkabérének havi bérszámfejtése (idő-, és teljesítménybéres munkavállalók számfejtése, havi bérszámfejtési dokumentáció naprakész karbantartása, bizonylatok ellenőrzése)
  • Munkaviszony létesítésével, megszűnésével kapcsolatos nyomtatványok, igazolások, elkészítése, bejelentések teljesítése, adónyilatkozatok elkészítése
  • A társadalombiztosítási kifizető helyre vonatkozó jogszabályi kötelezettségek teljesítésével kapcsolatos feladatok ellátása
  • A nyugdíjazással kapcsolatos munkáltatói feladatok ellátása, munkavállalók tájékoztatása, segítségnyújtás az ellátások igénybevételével kapcsolatban, ONYF adatszolgáltatások készítése
  • A vezetői döntés-előkészítő kimutatások készítése

Elvárások a munkakör betöltésével kapcsolatosan:

  • Min. középfokú szakirányú végzettség
  • Min. 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • Alapos, naprakész jogi ismeretek
  • MS Office erős felhasználói szintű ismerete, Excel magabiztos kezelése
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzésre való képesség
  • Precizitás

Nem feltétel, de a pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • BABÉR bérügyviteli és munkaügyi program ismerete
  • Megváltozott munkaképességű munkavállalók foglalkoztatásához kapcsolódó, bér és társadalombiztosítási feladatok ellátásában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli, változatos feladatkör, szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil vállalati háttér
  • Piaci viszonyokhoz igazodó jövedelem
  • Magas szakmai színvonalat képviselő, együttműködő csapat
  • Megváltozott munkaképességű munkavállalók foglalkoztatásában, mint az ország egyik legnagyobb akkreditált társaságának fő küldetésében való aktív részvétel
  • Piacképes tapasztalat megszerzése az egyre népszerűbb rehabilitációs foglalkoztatás területén.

Munkavégzés helye: Budapest XIV. kerület

A pályázatokat részletes szakmai önéletrajz beküldésével, és fizetési igény megjelölésével az alábbiemail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő