www.cvonline.hu

BÉR ÉS TÁRSADALOMBIZTOSÍTÁSI ÜGYINTÉZŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.02.17.
Hirdetés azonosító: 1088972

Megbízónk – ismert Tatabánya környéki multinacionális termelő vállalat - számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Bérszámfejtéssel és TB ügyintézéssel kapcsolatos feladatok teljes körű ellátása
  • Munkaügyi adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos ügyintézés
  • Bérszámfejtéssel kapcsolatos adatszolgáltatások, kimutatások, bevallások, statisztikák készítése
  • Havi, éves jelentések készítése

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Szakirányú végzettség (Bér/TB ügyintéző vagy szakelőadó)
  • Bérszámfejtésben és TB ügyintézésben szerzett minimum 2 éves tapasztalat
  • MS Office (főként Excel) kiváló ismerete
  • Pontos és precíz munkavégzés, jó együttműködési készség, terhelhetőség

Előnyt jelent

  • Nexon, BaBér program ismerete

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem, teljesítményarányos prémium, cafeteria
  • Utazási támogatás
  • Folyamatos szakmai továbbképzések, fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: BÉR ÉS TÁRSADALOMBIZTOSÍTÁSI ÜGYINTÉZŐ, Komárom-Esztergom megye