www.cvonline.hu

Bér- és társadalombiztosítási ügyintéző

  • A hirdetés 543 napja lejárt

Payroll Administrator

Feladatok:

  • Munkabérek és egyéb bérjellegű kifizetések számfejtése
  • Teljes körű TB ügyintézés – kifizetői feladatok ellátása
  • Adminisztrációs és munkaügyi feladatok
  • Havi jelentések összeállítása
  • Bérszámfejtéshez ás tb ügyintézéshez kapcsolódó adatszolgáltatások, kimutatások, bevallások, statisztikák készítése (SZJA, TB, KSH, stb.)
  • Adó, tb, és munkaügyi törvények, rendeletek figyelemmel kísérése

Amit várunk:

  • Szakirányú, min. középfokú iskolai végzettség
  • Nagyvállalatnál szerzett min. 3 év gyakorlat bérszámfejtés, tb ügyintézés területén
  • Vonatkozó jogszabályok naprakész ismerete
  • Magas szintű PC felhasználói ismeretek
  • Precíz, terhelhető, megbízható személyiség
  • Jó elemző és problémamegoldó készség
  • Német vagy angol nyelvismeret előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos légkör
  • Folyamatos szakmai képzések

Magyar és angol nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát a munkakör megjelölésével az lenti e-mail címre vagy a "Jelentkezés" gombra történő kattintással kérjük elküldeni.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Humán erőforrás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő