www.cvonline.hu

Bér- és társadalombiztosítási ügyintéző

  • A hirdetés 350 napja lejárt

 Az EISPRO Kft. (törökbálinti jégkrémgyár) azonnali kezdéssel munkatársat keres a következő pozícióba:

Feladatok:

  • Teljes körű társadalombiztosítási ügyintézés, kifizetőhelyi teendők ellátása.
  • Teljes körű bérszámfejtés.
  • Bérszámfejtéshez kapcsolódó bevallások, adatszolgáltatások készítése.
  • Béren kívüli juttatási rendszer működtetése.
  • Ki- és belépések dokumentálása, ügyintézése.
  • Jogszabályban meghatározott havi, negyedéves és éves egészségbiztosítási statisztikák, adatszolgáltatások elkészítése.
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú szakképesítés.
  • Legalább 3-5 év teljes körű bér- és társadalombiztosítási ügyintézői tapasztalat.
  • Naprakész bér, társadalombiztosítási és munkaügyi ismeretek.
  • Naprakész Mt. ismeret.
  • Problémamegoldó képesség.
  • Stressz- és konfliktustűrő képesség.
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel).

Előny:

  • NEXON programismeret.

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség,
  • versenyképes jövedelem,
  • béren kívüli juttatás.

Munkavégzés helye:

Törökbálint

Részmunkaidős kollégák jelentkezését is várjuk (napi 6 óra)

Fényképes önéletrajzát a pozíció pontos megjelölésével telefonos elérhetőséggel az alábbi címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő