www.cvonline.hu

Bér és társadalombiztosítási ügyintéző

  • A hirdetés 417 napja lejárt

10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég,

keres saját csapatába

Bér és társadalombiztosítási ügyintézőt

Munkavégzés helye:

  • Budapest/Miskolc/Szeged/Orosháza/Kecskemét/Győr

A leendő munkatárs feladatai:

  • Bérszámfejtési feladatok teljes körű ellátása

  • Tb-ügyintézés, kifizetőhelyi teendők ellátása

  • Bérelszámoláshoz kapcsolódó adatszolgáltatások, bevallások, jelentések elkészítése

  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés

  • Munkaügyi adminisztrációs feladatok elvégzése

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Szakirányú végzettség

  • Minimum középfokú társadalombiztosítási végzettség

  • Magabiztos, naprakész szakmai tudás, TB, adó törvények naprakész ismerete

  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat, TB kifizetőhelyi tapasztalat

  • Minimum 250-300 fő bér- és TB számfejtésében szerzett tapasztalat

  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek

  • Magas szintű Nexon humánügyviteli szoftver ismeret

  • Megbízható személyiség

  • Precizitás, maximális szabálykövetés

  • Terhelhetőség, rugalmasság

  • Önálló munkavégzés

  • Csapatmunkára való képesség

Amit nyújtani tudunk:

  • Színvonalas, változatos munka, szakmai fejlődés

  • Kulturált munkakörnyezet és jó csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre

Helyek Magyarország
Kategória Humán erőforrás