www.cvonline.hu

Bér- és társadalombiztosítási ügyintéző (6526)

  • A hirdetés 1064 napja lejárt

Bér- és társadalombiztosítási ügyintéző

Elvárások:
•minimum középfokú bér- és TB ügyintézői végzettség
•hasonló területen (bér –és TB) szerzett tapasztalat
•magas szintű számítógépes ismeretek
•munkaügyi, társadalombiztosítási ismeretek

Előny:
•német nyelvtudás
•BaBér bérprogram ismerete

Feladatok:
•munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés
•munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása, munkaügyi nyilvántartások vezetése
•munkaviszonnyal kapcsolatos szerződések nyilvántartása
•jogszabályi ismeretek folyamatos naprakész ismerete és alkalmazása a munkaügyi feladatok végrehajtása során
•a munkavállalók részére az igazolások kiadása
•teljes körű TB ügyintézés, havi NAV jelentések készítése és az ezzel járó hatóósági képviselet és kapcsolattatás

•bérszámfejtési feladatok ellátása, kapcsolattartás a külsős bérszámfejtő céggel
•TB kifizetőhelyi feladatok ellátása
•Munkaügyi statisztikák elkészítése és továbbítása a megfelelő szervezetek felé
•kapcsolattartás a munkavállalókkal és az illetékes csoportvezetőkkel
•cafetéria ügyintézés
•a kötelező jelentések, riportok határidőre történő elkészítése, részvétel egyéb munkaügyi és HR adminisztrációs feladatok ellátásában

Juttatások:
•versenyképes fizetés
•továbbképzési lehetőség
•cafetéria rendszerében kapható egyéb juttatások

Munkavégzés helye:

•Győr-Moson-Sopron megye

Munkába állás időpontja:
•azonnal
•Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.
•Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0219 telefonszámon, Boda Antóniánál lehet.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória -