www.cvonline.hu

BÉR- ÉS TÁRSADALOMBIZTOSÍTÁSI ÜGYINTÉZŐ (5938)

  • A hirdetés 1050 napja lejárt

Feladatok:
•bérelszámolói feladatok ellátása, kapcsolattartás a külsős bérszámfejtő céggel
•társadalombiztosítási, TB kifizetőhelyi feladatok ellátása napi, havi és éves szinten
•munkaidő nyilvántartással kapcsolatos adminisztráció, adatrögzítés
•bérszámfejtéssel kapcsolatos adatszolgáltatások, kimutatások, bevallások, statisztikák készítése
•munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés
•munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása
•Cafetéria ügyintézés
•együttműködés a társrészlegekkel, hivatalokkal

Elvárások:
•minimum középfokú bér- és társadalombiztosítási ügyintézői végzettség
•naprakész munkaügyi, munkajogi, társadalombiztosítási ismeretek
•bérszámfejtés és társadalombiztosítás területén szerzett tapasztalat
•magas szintű MS Office ismeretek

Előnyt jelent:
•német nyelvtudás
•BaBér bérprogram ismerete

Bérezés:
•Megegyezés szerint

Megbízónk profilja:
•Megbízónk 100%-ban német tulajdonú dinamikusan fejlődő autóipari beszállító cég.

Munkavégzés helye:
•Dunakiliti

Önéletrajzokat:
E-mail cím megjelenítése e-mail címre
•vagy a 9200 Mosonmagyaróvár, Erkel u. 14. postai címre várunk
•Ügyfélszolgálat hétfőtől péntekig 8-16 óráig
Link megjelenítése