www.cvonline.hu

Bér- és munkaügyi ügyintéző

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.05.23.
Hirdetés azonosító: 744408

Munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • bérszámfejtő munkatársak munkájának támogatása
  • munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés, kilépő papírok elkészítése
  • postázási, iratrendezési és archiválási feladatok ellátása
  • munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása, munkaügyi nyilvántartások vezetése
Elvárások:
  • adminisztrációs tapasztalat,
  • Mt. ismeretek, illetve a kapcsolódó jogszabályok ismerete,
  • felhasználói szintű MS Office gyakorlat,
  • terhelhetőség, rugalmasság, monotónia tűrés,
  • Nexon program ismerete.
Amit kínálunk:
  • versenyképes bércsomag,
  • szakmai továbbképzések,
  • felelősségteljes, komplex feladatkör,
  • stabil céges háttér, hosszú távú munkalehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: napi 8 óra, 9:00-17:30 (XIV. kerület)
Kapcsolat:
Jelentkezni fényképes, bérigényt és a pozíció megnevezését tartalmazó önéletrajzzal lehet az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül. Referencia szám: PH-01

Kategória
Humán erőforrás
Régió