www.cvonline.hu

Bér- és munkaügyi ügyintéző

  • A hirdetés 526 napja lejárt

A
Fővárosi Önkormányzat Csarnok és Piac Igazgatósága

bér- és munkaügyi ügyintéző

munkakörre, teljes munkaidős, közalkalmazotti jogviszony keretében, munkatársat keres, Budapest XI. kerületi munkavégzési helyre.

Feladatok:

  • munkaügyi, bérügyi és TB kifizetőhelyi adminisztráció,
  • nyilvántartások vezetése, adatbekérés, adatszolgáltatás,
  • KIRA illetményszámfejtő programban adatrögzítés,
  • iktató program kezelése.

Elvárások:

  • középfokú, szakirányú iskolai végzettség,
  • 3-5 év szakirányú gyakorlat,
  • erkölcsi bizonyítvány,
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés,
  • jó kommunikációs képesség,
  • jó problémamegoldó készség,
  • Word, Excel programok felhasználói szintű ismerete.

A fényképes önéletrajzokat, fizetésigény megjelölésével a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő