www.cvonline.hu

Bér-, és munkaügyi előadó

  • A hirdetés 410 napja lejárt

   Bács – Kiskun megyei vállalkozás,
azonnali belépéssel az alábbi pozícióra keres munkatársat:

 Elvárások:

  • legalább 2 év TB/munkaügyi/bérszámfejtési területen szerzett tapasztalat
  • Társadalombiztosítási és bérügyi szakelőadó végzettség
  • Törvényi előírások naprakész ismerete
  • Nagy önállóság, terhelhetőség
  • Csapatmunka vállalása
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret

Feladatok:

  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos bérügyintézés
  • Munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása
  • Bér-TB ügyi nyilvántartások vezetése
  • Teljes körű TB ügyintézés (kifizetőhelyi)

Előny:

  • Kifizetőhelyi tapasztalat
  • BABÉR program ismerete és a könyvelői tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Változatos munka, fiatal csapatban
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Fejlődés, karrierlehetőség
  • Egy sikeres cég biztos háttere és kiépített infrastruktúrája
Helyek Bács-Kiskun
Kategória Humán erőforrás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő