www.cvonline.hu

BÉR-és MUNKAÜGYI ELŐADÓ

  • A hirdetés 451 napja lejárt

A Pázmány Péter Katolikus Egyetem

munkatársat keres azonnali kezdéssel, budapesti munkavégzéssel.

Feladatok:

  • bérszámfejtés
  • biztosítottak ki- és beléptetése teljes körű ügyintézéssel
  • statisztikák, kimutatások elkészítésében való aktív közreműködés
  • havi járulékbevallások elkészítése
  • kapcsolattartás hatóságokkal és a belső szervezeti egységek kapcsolattartóival
  • ellenőrzések kapcsán aktív előkészítő munka
  • munkaszerződések, tájékoztatók, munkaköri leírások készítése, módosítása
  • besorolások, szerződéshosszabbítások készítése
  • HR adatbázis karbantartása
  • foglalkozás-egészségügyi vizsgálatok követése

Elvárások:

  • szakirányú, legalább középfokú végzettség
  • Nexonbér program felhasználói szintű ismerete
  • Microsoft word és excel magabiztos használata
  • vonatkozó jogszabályok naprakész ismerete
  • analitikus gondolkodás, proaktív hozzáállás
  • jó kommunikációs készség, ügyfélközpontú gondolkodás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • felsőoktatásban, HR területen szerzett tapasztalat
  • angol vagy német nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidő (heti 40 óra)
  • hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes juttatási csomag
  • munkavégzés helye: Budapest VIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát bruttó fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre. Jelentkezési határidő: 2016. március 1.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Humán erőforrás
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő