www.cvonline.hu

Beosztott könyvelő

  • A hirdetés 951 napja lejárt

Huszonöt éve működő könyvelő-, könyvvizsgáló társaság keres könyvelési üzletágba ½-2 év gyakorlattal rendelkező kezdő, de nem frissdiplomás munkatársat

könyvelő

munkakörbe.

A munkahely Budapesten, (Árpád híd pesti hídfő), kitűnő közlekedési lehetőséggel bíró helyen található. Rendezett munkakörülmények, szakmai fejlődési lehetőség, változatos munka, stabil időbeosztás várja az új munkatársat.

Munkaidő beosztás napi 9.00 – 17.00 időszakban heti 40 óra.

Az ideális pályázó

  • számvitel szakirányon szerzett legalább BSC diplomával rendelkezik;
  • már dolgozott (dolgozik) olyan munkakörben, ahol több cég könyvelése folyik;
  • ettől függetlenül lényegében pályakezdő;
  • jártassággal rendelkezik a szakmához tartozó honlapok (NAV, kormányzati portálok, céginformáció, jogtárak, árfolyamok, adózással kapcsolatos információk) elérésében és használatában;
  • napi 10-30 perces irányítás és ellenőrzés mellett önálló munkát tud végezni;
  • hatékonyan és pontosan kezel közepesen bonyolult képletekkel XLS táblákat;
  • képes saját munkájának hatékony önellenőrzésére, hibalehetőségek minimalizálására;
  • szereti a változatos munkát;
  • szereti a kis összeszokott kollektívákat;

További előny a pályázatnál:

  • MS NAVISION könyvelő szoftver ismerete;
  • Angol nyelv ismerete olyan szinten, hogy számlák-, elszámolások-, táblázatos fejlécek angol szövegét értse;

A pályázatában részletesen fejtse ki szövegesen, vagy felsorolásszerűen azokat a munkafolyamatokat, amelyekben gyakorlatot szerzett és mindennapos használata számára rutinszerű. Jelölje meg a napi munkájában használt könyvelő szoftvereket, vagy azt, hogy egyedi szoftverekkel dolgozott. Fényképes önéletrajzot és fizetési igény megjelenést.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő