www.cvonline.hu

Bemutatótermi gyártáselőkészítő

  • A hirdetés 468 napja lejárt

Nyílászáró

bemutatótermi gyártáselőkészítő

állás.

Nyílászárók, árnyékolók tervezésével, forgalmazásával, kivitelezésével foglalkozó cég műszaki érdeklődésű kollégát keres bemutatótermi, és gyártáselőkészítő munkára.
A munkavégzés helye: Budapest, III.ker.
A munkába lépés időpontja: azonnal
Munkaidő: teljes munkaidő
Feladat:

  • érdeklődők, ügyfelek szakmai kiszolgálása
  • ügyfelekkel, partnerekkel való kapcsolattartás az ajánlatkészítéstől a beépítésig
  • termékmenedzseri feladatok ellátása
  • termék-, szolgáltatáspaletta, a komplett gyártási program ismeretének elsajátítása
  • műszaki rajzok, csomópontok készítése (Archicad)
  • a cég napi ügyeiben való aktív részvétel

Elvárások:

  • előnyt jelent: építész, építőipari, gépész, építész technikusi végzettség
  • előnyt jelent: építőiparban esetleg nyílászárók területén szerzett korábbi tapasztalat
  • előnyt jelent: kommunikációs szintű német és / vagy angol nyelvtudás
  • jó kommunikációs készség
  • szakmai érdeklődés, motiváció, kreativitás
  • terhelhetőség, jó feladatmegoldó készség
  • precizitás
  • lojalitás
  • csapatszellem
  • B-kategóriás jogosítvány

További juttatások:

  • mobiltelefon, cafeteria

Amit kínálunk:

  • hosszú távú kiszámítható, stabil pozíció
  • jó munkaköri légkör
  • új szakmai kihívások
  • versenyképes fizetés

Pályázatát a "Jelentkezés" gombon keresztül várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő