www.cvonline.hu

BEMUTATÓTERMI ÉRTÉKESÍTŐ

  • A hirdetés 446 napja lejárt

Magyarország egyik vezető, dinamikusan fejlődő, épületgépészeti és szaniter termékeket forgalmazó vállalata szakembert keres az alábbi munkakörbe:

Munkavégzés helye: Kecskemét, Szeged

Feladatok:

  • kiskereskedelmi értékesítési tevékenység és annak folyamatos fejlesztése
  • kapcsolattartás, tanácsadás, tervezés, kommunikáció
  • a partneri ügyfélkör bővítése
  • piackutatás, versenytársfigyelés
  • gyártói kapcsolattartás

Elvárások:

  • legalább 2 éves szaniter vagy burkolat kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • vevőorientáltság
  • kiváló kommunikációs készség, kereskedelmi érzék
  • kreativitás, önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • dinamikus alkat, nyitottság az új kihívások iránt
  • érdeklődés az építészet, a belsőépítészet, és a lakberendezés iránt
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit ajánlunk:

  • stabil vállalat, kiemelkedő sikerekkel
  • karrierlehetőség és folyamatos szakmai fejlődés
  • versenyképes jövedelem és kompenzációs csomag
  • önálló munkakör
  • kedvező munkahelyi feltételek

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes önéletrajzát

„Bemutatótermi értékesítő” hivatkozással, bérigény megjelölésével az alábbi email címre küldje.

Helyek Bács-Kiskun
Csongrád
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő