www.cvonline.hu

Bemutatótermi értékesítő, kiemelt kapcsolattartó

  • A hirdetés 232 napja lejárt

Több, mint 20 éves múlttal rendelkező, exkluzív, nemzetközi szinten is elismert prémium kategóriás design lakberendezési tárgyakat forgalmazó cégünk a Desidea, az egyik legelismertebb márkanév! Max Cityben található nívós bemutatótermébe keressük új kollégánkat!

Olyan munkatársat keresünk, aki szereti és értékeli a szép és trendi designtárgyakat, hosszú távra tervez velünk, aki megfelelő empátiával, az ügyfelekkel együtt gondolkozva keresi és segít megtalálni a nekik legmegfelelőbb lakberendezési megoldásokat! Mivel a feladatkörbe a gyártókkal, beszállítókkal való kapcsolattartás, a rendelések kezelése is beletartozik, ezért az angol nyelvtudás  is elengedhetetlen.

Feladatok:

  • Vevőkkel történő kommunikáció, kapcsolattartás, személyes kiszolgálás
  • Belsőépítész tervezőkkel, lakberendezőkkel való kapcsolatépítés és rendszeres kapcsolattartás
  • Lehetséges projektek felkutatása
  • Ügyfelek részére árajánlatok készítése
  • Megrendelések összeállítása, teljes körű szervezése
  • Szükség esetén külső helyszíni felméréseken, egyeztetéseken való részvétel
  • Több európai országban lévő gyárakkal való kommunikáció, kapcsolattartás angol nyelven
  • Szállítások koordinálása

Elvárások:

  • Jó kommunikációs készség, vevőorientáltság
  • Középfokú, piacképes aktív angol nyelvtudás
  • Pontosság és önálló munkavégzés
  • Kreativitás, jó problémamegoldó képesség, motiváltság

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Építészet, belsőépítészet, lakberendezés területén szerzett tapasztalat
  • A területen hasznosítható kapcsolati háló ( tervezők, beruházók, kivitelezők)

Amit kínálunk:

  • Exkluzív munkahelyi környezet
  • Fiatalos csapat
  • Kulturált, igényes vevőkör
  • Folyamatos tanulási, szakmai fejlődési lehetőség
  • Külföldi szakmai kiállítások látogatása (pl.: Milánó, Köln)
  • Fix és eredményarányos bérezési rendszer

Jelentkezéseket, mely tartalmazza szakmai előélet leírását a pozíció betöltésével kapcsolatos releváns információkat, illetve a jelentkező anyagi elvárásait az alábbi címre kérünk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő