www.cvonline.hu

Bemutatótermi eladó

  • Company_icon LEGUAN Burkolatok Kft
  • Location_icon Pest, Budapest, X. kerület
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 21 napja lett aktiválva

LEGUAN Burkolatok Kft.

A Leguan Burkolatok Kft. a magyarországi szőnyeg- és lakástextil piacon 10 éve jelenlévő stabil családi vállalkozás.
Cégünk Budapesten, a Népliget mellet található új üzletébe keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe

Főbb feladatok, munkák:

  • kiskereskedelmi vevők szakértő kiszolgálása
  • meghatározott adminisztrációk elvégzése
  • a bemutatóterem elemeinek, árukészletének tisztán, rendezetten tartása
  • az éves és időszaki leltárakban való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • számítógép felhasználói szintű ismerete
  • magabiztos, barátságos fellépés
  • jó kommunikációs készség
  • lojalitás
  • pontosság, precizitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • német/angol nyelv ismerete
  • B kategóriás jogosítvány, aktív vezetői tapasztalattal

Amit kínálunk:

  • kellemes, elegáns munkakörnyezet
  • fiatalos csapat
  • stabil céges háttér
  • versenyképes stabil fizetés

Munkavégzés helye: Budapest X.

Jelentkezés módja: önéletrajzát a lent megadott e-mail címre várjuk, fizetési igény megjelölésével.

Helyek Pest
Budapest
X. kerület
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Eladó, Értékesítési asszisztens, Értékesítési menedzser, Kereskedelmi asszisztens, Kereskedelmi menedzser
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű