Biztos háttérrel rendelkező, nemzetközi gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

BEMINTÁZÁSOS MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

 (HF 9-6618)

pozícióba.

 Feladatok:

  • A teljes bemintázások elvégzése,
  • Folyamatos kapcsolattartás az anyacéggel,
  • Új projektekben való részvétel,
  • Áttelepítések lebonyolítása,
  • Minőségbiztosítási vezető munkájának segítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (műszaki menedzser, gépészmérnök),
  • Aktív, kommunikációképes német nyelvtudás,
  • Minőségügyi területen szerzett minimum 1-2 éves tapasztalat,

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet,
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Fiatalos, dinamikus csapat.

Egyéb:

  • A munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és német nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 9-6618"-as referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése