Belsőépítész - Lakberendező / Tervező / Értékesítő Munkatárs

  • A hirdetés 761 napja lejárt

Feladatok:

  • A telephely fürdőszoba szalonjába betérő vásárlók részére látványtervek készítése;
  • a vevői igények kezelése és felkeltése; vásárlásra ösztönzés, tanácsadás; vevőkkel való kapcsolattartás
  • a fürdőszoba szalon értékesítője munkájának szakmai támogatása;
  • a szalonban kiállított és a telephely által forgalmazott termékek értékesítési eredményeinek növelése; részvétel az értékesítésben, vevőkiszolgálásban; számlázás
  • a szalon termékpalettájának értékesítési igényeknek megfelelő bővítése, alakítása;
  • az általa készített látványtervekhez kapcsolódó adminisztráció és kimutatások elkészítése.

Szakmai elvárások:

  • Főiskolai (preferáltan belsőépítész vagy építészmérnöki) diploma v. felsőfokú szakirányú (OKJ) végzettség;
  • belső látványtervezői gyakorlat, tervezési ismeretek;
  • MS Office felhasználói gyakorlat;
  • leinformálhatóság.

Előnyt jelent:

  • Csempe-szaniter kereskedelemben/fürdőszoba szalonban szerzett szakmai tapasztalat;
  • a piaci környezet (beszállítók) ismerete;
  • burkolattervező program ismerete;
  • tárgyalási szintű angol és/vagy német nyelvtudás.

Személyes kompetenciák, tulajdonságok:

  • Kiváló tervezői képesség;
  • kimagasló kreativitás;
  • csapatszellemű hozzáállás;
  • tulajdonosi szemléletmód;
  • kiváló probléma-megoldási képesség;
  • magas fokú önállóság/ pro-aktivitás a munkában;
  • terhelhetőség;
  • megbízhatóság;
  • kimagasló tárgyalási-, meggyőzési képesség;
  • határozott, udvarias fellépés;
  • hatékony döntési képesség;
  • pozitív-, eredményorientált szemléletmód;
  • gyors tanulási képesség;
  • lojalitás.

Amit nyújtunk:

  • Fiatal, dinamikus csapat;
  • felelősségteljes, önálló munkakör;
  • magas fokú kreatív szabadság;
  • kellemes munkakörnyezet;
  • versenyképes jövedelem;
  • folyamatos szakmai kihívások, fejlődési lehetőség;
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség;
  • dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalati környezet.

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát, valamint motivációs levelét fizetési igényének megjelölésével a lenti e-mail címre kérjük megküldeni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Építés / Ingatlan
Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő