www.cvonline.hu

Belsőépítész ASZ12

  • A hirdetés 241 napja lejárt

Székesfehérvári autóipari prémium termékeket gyártó cég megbízásából keresünk

Belsőépítész

munkatársat.

Pozíció azonosító: bép

Kategória: Építészmérnök

Szükséges nyelvtudás: Angol - középfok

Munkavégzés helye: Fejér megye

Feladatok

  • Egyedi lakó- és lószállító járművek lakóterének belsőépítészeti tervezése és kivitelezésének nyomon követése;
  • Folyamatos kommunikáció az értékesítőkkel, beszállítókkal és a termeléssel;
  • Fejlesztések kidolgozása és bevezetése.

Elvárások

  • Építészmérnök, építész vagy belsőépítész diploma;
  • Belsőépítészeti tervezési, kivitelezési tapasztalat;
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás;
  • Felhasználói szintű AutoCad ismeret;
  • 3D program ismeret;
  • Jó problémamegoldó és konfliktuskezelő képesség;
  • Határozott fellépés;
  • Csapatjátékos attitűd.

Előny

  • Német, francia, olasz, holland nyelvtudás.

Küldd el az önéletrajzod nekünk az alábbi email címre.

Helyek Fejér
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő