www.cvonline.hu

Belső ügyfélszolgálati munkatárs

Hozzáadva: 2017.05.26.
Hirdetés azonosító: 983926

Nemzetközi pénzintézet megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • A személyes ügyfélszolgálaton dolgozó munkatársak teljeskörű szakmai támogatása telefonon keresztül,
  • új termékek bevezetése esetén az ügyfélszolgálatos kollégák tájékoztatása, fejlesztése és motiválása,
  • termékek módosításával és megújításával kapcsolatos tudásanyag átadása,
  • adminisztratív jellegű támogatás: ajánlatkitöltés, árkalkulációk.

Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség,
  • kiváló szóbeli kommunikációs készség,
  • céltudatos, ugyanakkor ügyfélközpontú, támogató kommunikáció,
  • kiváló tárgyalási készség és kapcsolatteremtő képesség,
  • proaktív gondolkodásmód,
  • pontos munkavégzés,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office).

Juttatások:
  • Stabil, megbízható vállalati háttér,
  • azonnali munkakezdés,
  • hosszútávú munkalehetőség,
  • bérezés: bruttó 160 000 Ft/hó + 6 hónap után cafeteria juttatás.
  • Munkaidő: Hétfő-Péntek, 8:00-16:30
  • Munkavégzés helye: Budapest, 2. kerület

  • Kérjük, hogy küldje el a fényképes önéletrajzát a megadott emíilcímre