www.cvonline.hu
Belső logisztikus
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.09.23.
Jelentkezési határidő: 2016.09.29.
Hirdetés azonosító: 1081495

Multinacionális autóipari beszállító partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Termelési szegmensekben az anyagellátás felügyelete
  • Kapcsolattartás a logisztikai szolgáltatóval
  • Készletellenőrzés és az anyagmozgatásokat követő könyvelések felügyelete
  • Anyagáramlási folyamatok koordinálása
  • Raktári tükör kialakítása és aktualizálása
  • Polcok, tárolók jelöléseinek karbantartása
  • Új termékek integrálása a vállalati rendszerekbe
  • Készletkifuttatással kapcsolatos teendők elvégzése
  • Kimutatások készítése

Elvárások:

  • Releváns középfokú végzettség
  • Nagyfokú önállóság
  • Rugalmasság, csapatmunkára való alkalmasság
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Microsoft Excel átfogó ismerete

  • Előnyt jelent:
  • Német nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.