Belső logisztikai koordinátor (tréner, specialista) - Mór (Referenciaszám: HM-860)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.23.
Jelentkezési határidő: 2014.05.07.
Hirdetés azonosító: 719660

 Feladatok:

  • A belső logisztikai kalkulációk (köztes készletek, töltési ciklusidők, stb.) készítése
  • A belső logisztikai anyagmozgatási munkafeladatok standardizálása, optimalizálása, felügyelete
  • A belső logisztikai tevékenységekkel kapcsolatos költségcsökkentési projektek koordinálása
  • Az anyagmozgató kollégák oktatásainak tervezése (logisztikai rendszerek, SAP könyvelés, stb.) és kivitelezése
  • A belső logisztikai KPI mutatószámok nyomon követése, jelentések készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú logisztikai végzettség
  • Min. 3 éves, autóiparban szerzett gyakorlati tapasztalat hasonló munkakörben
  • SAP logisztikai modulok ismerete
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Vállalatirányítási-rendszer ismeretek

Előny:

  • Német nyelvtudás
  • Lean eszközök ismerete

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye:

Mór

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. amerikai érdekeltségű, globális autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el részletes szakmai önéletrajzát magyar és angol nyelven az E-mail cím megjelenítése e-mail címre a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM- 860-as referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikánál a 20/983-61-73-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)