Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

BELSŐ LOGISZTIKAI CSOPORTVEZETŐ

 (HF 10-7224)

pozícióba.

 Feladatok

  • Belső logisztikai folyamatok összefogása, anyagáramlás koordinálása,
  • Alapanyagok tárolásában, raktározásban iránymutatás,
  • Kb. 300 fő fizikai dolgozó irányítása,
  • Költségcsökkentési projektek készítése.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség,
  • Néhány év belső logisztikában szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes juttatási csomag.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-7224"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése