www.cvonline.hu

Belső kontrolling koordinátor

  • A hirdetés 1282 napja lejárt
Komárom- Esztergom megyei multinacionális autóipari gyártócég megbízásából keresünk Belső kontrolling koordinátor munkatársat.

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Feladat:

Feladatok

  • A menedzsment támogatása a vállalati előírások betartatásában,
  • A legjobb üzleti gyakorlatok azonosítása és bevezetése,
  • A menedzsment támogatása a belső auditokon és a törvényileg meghatározott auditálási feladatokban,
  • SOX dokumentációs folyamat lebonyolítása, a menedzsment támogatása a folyamat során,
  • Az SOX-hez kapcsolódó megfelelőségi problémák utókövetése, akciótervek készítése az auditok és a telephely látogatások során,
  • Auditok dokumentálása, riportálás,
  • A szükséges belső vizsgálatok lebonyolítása,
  • A felhasználók jogainak folyamatos ellenőrzése és esetleges összeférhetetlenségek kiszűrése az ERP rendszerben.

Képzettség típusa: Gazdaság és Kereskedelem

Tapasztalat:

Elvárások

  • Felsőfokú, gazdasági végzettség,
  • Folyékony angol nyelvtudás,
  • Magabiztos informatikai ismeretek (MS Office, és valamely vállalat irányítási rendszer ismerete: SAP, Mfg-Pro, stb.),
  • Legalább 2 éves, hasonló területen szerzett tapasztalat, vagy auditálási tapasztalat.

Nyelvismeret: Angol, középfokú szint

Jelentkezés: Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a pozíció megjelölésével! (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: T07bkk