www.cvonline.hu

OTP Bank Karrier

Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Az OTP Bank munkatársat keres az alábbi munkakörbe

Belső kommunikációs szakértő

Feladatok:

  • a vállalaton belüli közösségi felületek kezelése, ehhez kapcsolódó tervezési és tartalomgyártási feladatok
  • belső kommunikációs kampányok teljes körű tervezése, koordinálása
  • belső kommunikációs felületekhez készülő tartalomgyártás koordinációja
  • kapcsolattartás a bankon belüli szakterületekkel, partnerekkel, kommunikációs ügynökségekkel

Elvárásaink:

  • felsőfokú kommunikációs és/vagy marketing szakirányú végzettség
  • minimum 2 év releváns tapasztalat belső kommunikációs területen
  • jó íráskészség
  • nemzetközi és hazai belső PR trendek ismerete
  • önállóság, kezdeményezőkészség
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • csapatjátékos szemlélet
  • tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás
  • pontosság, precizitás;

Jelentkezési határidő: 2017.11.17

Érdeklődés esetén a pályázatokat – bérigény megjelöléssel – (önéletrajz, motivációs levél) várjuk.

Kategória Marketing / Reklám / Média / PR, Marketing menedzser, Marketing projektmenedzser, Marketing szakértő, Marketingmenedzser
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély -
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű