Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Belső kommunikációs szakértő

Feladatok:

Az OTP Bank Nyrt.

belső kommunikációs szakértő

munkatársat keres.

Feladatok:

  • belső kommunikációs kampányok tervezése és koordinálása
  • belső kommunikációs aktivitások, programok, rendezvények tervezése és lebonyolítása
  • belső kommunikációs felületekhez készülő tartalomgyártás koordinációja
  • online belső kommunikációs felületek karbantartása
  • online belső kampányok teljes körű tervezése, kivitelezése
  • kapcsolattartás a bankon belüli szakterületekkel, ill. partnerekkel, kommunikációs ügynökségekkel

Elvárásaink:

  • felsőfokú kommunikációs és/vagy marketing szakirányú végzettség
  • minimum 2 év releváns tapasztalat belső kommunikációs területen
  • online kommunikációs eszközök és trendek ismerete, követése
  • nemzetközi és hazai belső pr trendek ismerete
  • önállóság, kezdeményezőkészség
  • tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás, jó íráskészséggel
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • empatikus kommunikációs szemlélet
  • pontosság, precizitás;

A pozíció betöltésével kapcsolatban előnyt jelent:

  • nagyvállalatnál, hasonló pozícióban szerzett szakmai tapasztalat

Jelentkezési határidő: 2016. július 18.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és jelentkezéshez kérjük kattintson ide!

Akit keresünk:

Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő