www.cvonline.hu

BELSŐ KERESKEDELMI MÉRNÖK

  • A hirdetés 930 napja lejárt

Cégünk egy nemzetközileg tevékenykedő németországi középvállalat magyarországi leányvállalata. Világszerte több mint 2000 alkalmazottal az automatizálás és befogástechnika területén a piacvezetők közé tartozunk.

Dinamikus fejlődésünk miatt keresünk irodai hátterünk megerősítésére

Feladatok:

  • Műszaki támogatás, vevő- és projekttámogatás
  • Ajánlatok készítése, megrendelések feldolgozása és követése
  • Árképzés és kereskedelmi ügyintézés
  • Kapcsolattartás a németországi műszaki részleggel.
  • Vevőspecifikus megoldások kidolgozása

Elvárásaink:

  • Műszaki végzettség gépészet, automatizálás területén.
  • Hasonló szakmai tapasztalat a műszaki támogatásban.
  • Számítógépes ismeretek (MS-Office..stb),
  • Tárgyalóképes német vagy angol nyelvtudás.

Munkavégzés helye:

  • Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Miskolc

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli, változatos és önálló munkavégzés egy gyorsan növekvő tőkeerős vállalatnál.
  • Átlagon felüli jövedelem, biztonságos háttér a legmodernebb kommunikációs eszközökkel.

Pályázati anyagát kérjük jutassa el Vitányi Róbert részére az alábbi e-mail címen keresztül.

Schunk Intec Kft.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő