www.cvonline.hu

Belső IT auditor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 694451

Ügyfelünk a pénzügyi szektor egyik meghatározó szereplője. Auditor munkatársat keresnek, belső ellenőrzések tervezésére és lebonyolítására, külső auditok támogatására és kapcsolódó feladatok elvégzésére.

Feladatok:
  • Kockázatfelméréssel és kockázatelemzéssel alátámasztott éves ellenőrzési tervek készítése COBIT alapján.
  • Ellenőrzések lebonyolítása, a cég informatikai, valamint biztonsági és minőségbiztosítási tevékenységének a törvényesség és a biztonság szempontjából történő vizsgálata.
  • Informatikai területen a munkafolyamatba épített és vezetői ellenőrzés kialakításának és működésének vizsgálata.
  • Az elvégzett vizsgálatokról jelentés készítése, a jelentés egyeztetése a vizsgált területek vezetőivel.
  • A vizsgálatok során feltárt hiányosságok, azonosított kockázatok megszüntetésére javaslattétel.
  • Külső, hatósági és egyéb vizsgálatok támogatása.
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség.
  • Pénzügyi területen, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
  • CISA képesítés.
  • Precizitás, pontosság, rendszerszemlélet.
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség.
  • CIA végzettség előnyt jelent.
Amit kínálunk:
  • Megbízónk egy nagy múltú vállalat, amely
  • Stabil és innovatív hátteret,
  • és versenyképes kompenzációs csomagot kínál leendő munkatársának.
  • Amit a Prohuman kínál Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltett érdeklődését, kérjük, küldje magyar és angol nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kategória
IT / Informatika
Régió