www.cvonline.hu

Belső értéskesítés - Nemzetközi Szállítmányozó cégnél

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 849921
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Nemzetközi szállítmányozási cég értékesítési asszisztens munkatársat keres.

Feladatok:

  • Új potenciális ügyfelek felkutatása
  • Meglévő ügyfélkörrel történő kapcsolattartás
  • Árajánlatok(bekérés, kalkuláció) elkészítése és kiadása
  • Árajánlatok, hívások rögzítése a vállalat CRM rendszerében (angol nyelven)
  • Munkaköréhez tartozó adminisztratív feladatok elvégzése
  • A külső értékesítők támogatása (eseti)

Elvárások:

  • Telefonos értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség
  • Magabiztos számítógép használat
  • Kiváló kommunikációs készség, pontosság
  • Angol nyelvtudás – szóban és írásban

Előnyt jelent:

  • logisztikai/szállítmányozási cégnél szerzett tapasztalat
  • német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Céges buszjárat
  • Nemzetközi, modern munkakörnyezet
  • Kiemelkedő szakmai fejlődési és tapasztalatszerzési lehetőség
  • Segítségnyújtás szakdolgozat elkészítésében
  • Kölcsönös megelégedettség esetén alkalmazási ajánlat lehetősége az esetlegesen megüresedő pozíció(k)ra

Amennyiben szeretnéd vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítéset követően a honlapunkon keresztül.