www.cvonline.hu

Belső értékesítő

  • A hirdetés 1111 napja lejárt

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára

Belső Értékesítő

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Vállalat szolgáltatásainak értékesítése
  • Hideghívások indítása
  • Meglévő adatbázis bővítése
  • Telefonos és elektronikus kapcsolattartás a partnerekkel
  • Esetenkénti ügyféltalálkozók lebonyolítása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • Felhasználói MS Office ismeret

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér plusz teljesítményarányos jutalék
  • Fiatalos munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

Budapest, 11. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy küldje el részletes szakmai önéletrajzát magyar és angol nyelven a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése és erősítse meg jelentkezését azzal, hogy regisztrál oldalunkon: Link megjelenítése
Kérjük jelentkezése során feltétlenül tüntesse fel a tárgyban a pozíció megnevezését!
Köszönjük!

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő