www.cvonline.hu

Belső értékesítő

  • A hirdetés 1215 napja lejárt

A WABERER’S CÉGCSOPORTHOZ tartozó Waberer’s Network Kft. az alábbi pozícióra keres munkatársat:

Feladatok:

  • Ajánlatok készítése, azok nyomon követése;
  • Az ajánlatokkal kapcsolatos adminisztráció bonyolítása;
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel, a társosztályokkal és a területi képviselőkkel;
  • Megbízások fogadása és továbbítása az operatív csoportok számára;
  • A területi értékesítők munkájának támogatása;
  • A területet érintő statisztikát, beszámolók készítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Pontos adminisztráció.

Előnyt jelent:

  • Középfokú angol nyelvtudás;
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

A munkakör betöltéséhez szükséges kompetenciák:

  • Megbízható, pontos és precíz munkavégzés;
  • Értékesítői véna;
  • Ügyfélorientált szemlélet;
  • Kitűnő kommunikációs készség;
  • Problémamegoldó- és szervező készség;
  • Határozottság;
  • Dinamikus, önállóan dolgozni tudó személyiség.

Amit kínálunk: Kellemes munkahelyi légkör, szakmai fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye: 1239 Budapest, Európa utca 6. BILK Logisztikai Központ

Azonnali munkakezdéssel!

Kérjük, pályázatát - (fényképpel ellátott magyar nyelvű szakmai önéletrajz és motivációs levél) „belső értékesítő” jeligével, fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre jutassa el.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő