www.cvonline.hu

Belső értékesítő

  • A hirdetés 1338 napja lejárt

Angol érdekeltségű, ipari szerszám nagykereskedelmi vállalat, dinamikusan fejlődő értékesítési csapatának erősítésére keres:

munkatársat.

Feladatok:

  • Komplex árajánlatok készítésével a cég termékeinek értékesítése irodai környezetben.
  • Meglévő ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás által a forgalom növelése.
  • Potenciális ügyfelek megkeresése telefonon.
  • Értékesítési képviselők munkájának pro-aktív támogatása.
  • Akciók és promóciók megismertetése a meglévő és új ügyfelekkel.
  • Kapcsolattartás az értékesítési vezetővel, ügyfélszolgálattal és a cégen belüli más osztályokkal.
  • Rendszeres visszajelzések az ügyfelek felmerülő igényeivel kapcsolatban.
  • Jelentés az értékesítési vezető felé.
  • Szakmai tanácsadás az ügyfelek részére.
  • Munkakörrel kapcsolatos adminisztráció.

Elvárások:

  • 2-3 éves szakmai tapasztalat .
  • Minimum középfokú végzettség.
  • Szerszám és műszaki ismeretek - szükséges a munkavégzéshez
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség.
  • Terhelhetőség, csapatszellem.
  • Nagyfokú önállóság.
  • Eredmény- és sikerorientáltság.
  • Kedves, kezdeményező és ügyfélközpontú gondolkodásmód.
  • Stressz-tűrő, motiválható személyiség.
  • MS Office felhasználó szintű ismerete.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amit a cég ajánl:

  • Stabil munkáltatói háttér.
  • Versenyképes fizetés
  • Cég profiljához illő tanulmányok támogatása.
  • Önálló munkavégzés lehetősége.

Előny jelent:

  • Szerszámpiac ismerete.
  • Meglévő ügyfélkör.
Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő