www.cvonline.hu

BELSŐ ÉRTÉKESÍTŐ

  • A hirdetés 215 napja lejárt

Hőszigetelő anyagok gyártásával és forgalmazásával foglalkozó Társaságunk dinamikusan fejlődő csapatába keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Elvárások:

  • legalább középfokú iskolai végzettség
  • felhasználói szintű MS Office számítógépes ismeretek
  • tárgyalóképes, aktív német nyelvtudás szóban és írásban
  • rugalmasság, megbízhatóság
  • precíz munkavégzés, jó kommunikációs készség
  • felelősségteljes, elkötelezett személyiség
  • problémamegoldó képesség, stressztűrés,
  • osztott figyelemre való képesség
  • jó számolóképesség

Feladatok:

  • ügyfelek kiszolgálása, információk szolgáltatása termékeinkről, szolgáltatásainkról
  • megrendelések felvétele és visszaigazolása határidőn belül
  • megrendelésekkel és megrendelések teljesítésével kapcsolatos tájékoztatás
  • reklamációk kezelése

Előnyt jelent:

  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség,
  • munkába járás támogatása 100 %- ban
  • cafeteria
  • nyelvtanfolyam
  • képzések

Munkavégzés helye: Balatonfűzfő vagy Tószeg

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Veszprém
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német