www.cvonline.hu
Belső értékesítő
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.04.16.
Jelentkezési határidő: 2016.04.23.
Hirdetés azonosító: 1014581
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Nemzetközi hátterű, gyártó cégek számára műszaki kiegészítők forgalamázásával foglakozó BUDAÖRSI székhelyű Ügyfelünk számára keresünk

Belső értékesítő munkatársat (műszaki terület)

A leendő kolléga felelősségei és feladatai a következők lesznek:

- Árajánlatok készítése, bejövő vevői érdeklődések kezelése - termékajánlás; önálló eladási tevékenység – irodai értékesítés
- Proaktív ügyfélszerzési tevékenység (internet ,adatbázisok segítségével)
- Field Sales kolléga részére látogatandó potenciális partnerek delegálása
- Minőségi jellegű termékreklamációk ügyintézése (visszáru ügyintézés és jóváírások előkészítése)
- Termékminták, katalógusok ajánlása a potenciális vevőknek
- Kommunikáció társvállalatok osztályaival termékmenedzserekkel

Követelmények
- 2-3 év tapasztalat belső értékesítői feladatkörben
- Felsőfokú végzettség
- Magabiztos angol nyelvtudás elengedhetetlen
- Sikerorientált eladói habitus, vevőcentrikusság
- Terhelhetőség (nemzetközi vállalatnál tapasztalat tipikusan intenzív ipari értékesítési környezetben)
- Csapatjátékos, rugalmas beállítottság

Amit Partnerünk kínál:

- Versenyképes fizetés
- Éves teljesítménybónusz
- Étkezési utalvány
- Hosszú távú munkahely egy stabil hátterű vállalatnál