www.cvonline.hu

Belső értékesítő / Műszaki tanácsadó

  • A hirdetés 860 napja lejárt

Angol érdekeltségű, ipari szerszám nagykereskedelmi vállalat keres

Belső értékesítő / Műszaki tanácsadó munkatársat

Feladatok:

  • Szakmai tanácsadás az ügyfelek részére,
  • bejövő igények, megrendelések feldolgozása, ajánlatok készítése,
  • cég termékeinek értékesítése irodai környezetben.
  • napi kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel (telefonon, írásban),
  • akciók és promóciók megismertetése a meglévő és új ügyfelekkel,
  • egyéb adminisztratív feladatok végzése.

Elvárások:

  • 2-3 éves szakmai tapasztalat,
  • minimum középfokú műszaki végzettség,
  • szerszám és műszaki ismeretek - szükséges a munkavégzéshez,
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • terhelhetőség, csapatszellem,
  • kedves, kezdeményező és ügyfélközpontú gondolkodásmód,
  • MS Office felhasználó szintű ismerete.

Előny jelent:

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • többéves kereskedelmi tapasztalat,
  • angol nyelv ismerete,
  • meglévő ügyfélkör.

Amit a cég ajánl:

  • Stabil munkáltatói háttér,
  • versenyképes fizetés,
  • cég profiljához illő tanulmányok támogatása.

Munkavégzés helye:

Budapest, XXIII kerület.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő