www.cvonline.hu
Belső értékesítő munkatárs
Trenkwalder Kft
Régió: Budapest
Hozzáadva: 2017.11.18.
Jelentkezési határidő: 2017.11.24.
Hirdetés azonosító: 1228497

Épületgépészeti rendszereket gyártó partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Hidronikus fűtési rendszerek és termékek széles skálájának támogatása, beleértve a sales csapatok projekt-tevékenységének fejlesztését is
  • Piaci versenyképesség megerősítésének elősegítése
  • Aktív részvétel az értékesítési stratégia megvalósításában
  • A területi értékesítők és a Key Account Managerek munkájának támogatása projekt információk begyűjtése által
  • A cég adatainak karbantartása
  • Kapcsolattartás a kivitelezői hálózattal, illetve a meglévő ügyfelekkel
  • Tervezők számára szóló tréningek szervezésében és ezen oktatásokban való aktív részvétel
  • Tréning- és marketing anyagok elkészítésében, illetve technikai katalógusok és kommunikációs platformok szerkesztésében való részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (épületgépészeti szakirányon szerzett diploma előny)
  • Releváns értékesítési tapasztalat, főként épületgépészeti termékekkel
  • Erős kommunikációs készségek magyar és angol nyelven
  • Innovatív és kreatív hozzáállás, prezentációs készségek, csapatjátékos ám egyben önálló munkavégző is

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes fizetési és juttatási csomag
  • Piaci vezető szerepet biztosító, összetett és globális szinten elismert termékportfólióval való munkavégzés lehetősége
  • Alapos tréningprogram, illetve hosszú távú szakmai és karrier-lehetőség magyarországi és nemzetközi téren egy technológiai vezető vállalat kötelékében

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.