Elektronikai alkatrészek termékek forgalmazásával foglalkozó nemzetközi partnerünk részére keresünk munkatársat bővítés miatt

 Belső értékesítő

 (HF 9-6399)

 munkakörbe.

Feladat

  • Meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása,
  • Együttműködés a külső értékesítő kollegákkal,
  • Új ügyfelek megkeresése, piacelemzés,
  • Megrendelések kezelése,
  • Napi kapcsolattartás az anyavállalattal angol nyelven.

Elvárások

  • Kereskedelmi vagy műszaki végzettség,
  • Elektronikai alkatrészek ismerete,
  • Aktív ANGOL nyelvtudás írásban és szóban,
  • Jó kommunikációs készség, vevőorientált szemléletmód,
  • Német nyelvtudás ELŐNY, de nem feltétel!

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés,
  • Nemzetközi környezet, biztos háttér,
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest,
  • Munkakezdés: akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, magyar és angol nyelvű önéletrajzát küldje a „HF 9-6399”-es referenciaszám feltüntetésével a lenti email címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

     Link megjelenítése