Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi partnerünk számára keresünk munkatársat

BELSŐ ÉRTÉKESÍTŐ

(HF 11-7795)

pozícióba.

Feladat

  • Új ügyfelek felkutatása, piacelemzés, meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása,
  • Napi kapcsolattartás a külföldi beszerzési és logisztikai részleggel,
  • Ajánlatok elkészítése, lekövetése,
  • Megrendelések feldolgozása,
  • Ügyfélszolgálati feladatok ellátása.

Elvárások

  • Kereskedelmi vagy műszaki végzettség,
  • Elektronikai területen szerzett tapasztalat előny,
  • Aktív angol vagy német nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Stabil háttér,
  • Kiemelkedő jövedelem.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar és idegen nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7795” referenciaszám és pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
      Link megjelenítése