Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi partnerünk számára keresünk munkatársat

BELSŐ ÉRTÉKESÍTŐ
(HF 11-7636)

pozícióba.

Feladat:

  • Új ügyfelek felkutatása, piacelemzés, meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása
  • Napi kapcsolattartás a külföldi beszerzési és logisztikai részleggel
  • Ajánlatok elkészítése, lekövetése
  • Megrendelések feldolgozása
  • Ügyfélszolgálati feladatok ellátása

Elvárások:

  • Kereskedelmi vagy műszaki végzettség
  • Elektronikai területen szerzett tapasztalat előny
  • Aktív angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Stabil háttér
  • Kiemelkedő jövedelem

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és idegen nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7636 ” referenciaszám és pozíció feltüntetésével a "Jelentkezés" gombra kattintva.
HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése