www.cvonline.hu
Belső értékesítő (Angol-Román nyelvtudással)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.04.17.
Jelentkezési határidő: 2016.04.23.
Hirdetés azonosító: 987326
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Nemzetközi hátterű, gyártó cégek számára műszaki kiegészítők forgalamázásával foglakozó BUDAÖRSI székhelyű Ügyfelünk számára keresünk

Üzletfejlesztő belső értékesítő – marketinges munkatársat (műszaki terület)

A leendő kolléga felelősségei és feladatai a következők lesznek:

- Árajánlatok készítése, bejövő vevői érdeklődések kezelése - termékajánlás; önálló eladási tevékenység – irodai értékesítés
- Proaktív ügyfélszerzési tevékenység (internet ,adatbázisok segítségével)
- Field Sales kolléga részére látogatandó potenciális partnerek delegálása
- Minőségi jellegű termékreklamációk ügyintézése (visszáru ügyintézés és jóváírások előkészítése)
- Termékminták, katalógusok ajánlása a potenciális vevőknek
- Kommunikáció társvállalatok osztályaival termékmenedzserekkel
- A központi marketing osztály által kialakított kampányok ( DM, online email mktg) anygainak fordítása, jóváhagyása együttműködés a mktg osztály kollégáival
- Helyi marketing (DM stb) ötletek és megvalósításuk (magyar és roman célpiacokra)

Követelmények
- Legalább 2-3 éves tapasztalat belső értékesítői feladatkörben elengedhetetlen
- Felsőfokú végzettség
- Magabiztos ANGOL nyelvtudás és ROMÁN nyelvtudás erősen preferált
- Sikerorientált eladói habitus, vevőcentrikusság
- Terhelhetőség, nemzetközi vállalatnál tapasztalat tipikusan intenzív ipari értékesítési környezetben
- Csapatjátékos, rugalmas beállítottság

Amit Partnerünk kínál:

- Versenyképes fizetés
- Éves teljesítménybónusz
- Étkezési utalvány
- Hosszú távú munkahely egy stabil hátterű vállalatnál