www.cvonline.hu

Belső értékesítési munkatárs

  • A hirdetés 795 napja lejárt

A Fabory Csoport egy holland központú, dinamikusan növekvő, kötőelem és karbantartási segédanyag kereskedelemmel foglalkozó multinacionális cég a Grainger amerikai cég leányvállalata. Három kontinens 15 országában több, mint 100 üzlettel és 1600 munkavállalóval rendelkezünk.
A FABORY több mint 50 000 különböző mechanikai kötőelem és vegyi rögzítő, valamint 30 000 különböző szerszám és segédanyag választékát kínálja. Ez a hatalmas termékkör lehetővé teszi számunkra, hogy minden egyes ügyfelünk egyéni igényeit is kielégíthessük.

Az alábbi pozícióba keresünk csapattagot:

Feladatok:

  • Területi képviselők munkájának hatékony támogatása,
  • Irodai értékesítési feladatok ellátása,
  • Hideg hívások indítása,
  • Árajánlatok készítése,
  • Napi kapcsolattartás ügyfelekkel,
  • Adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Ügyfélszolgálati tapasztalat kereskedelmi multinacionális vállalatnál,
  • Aktív angoltudás szóban és írásban,
  • Windows Office alkalmazások erős felhasználói szintű ismerete, magabiztos excel tudás,
  • Ügyfélközpontú probléma megoldás, eredményorientáltság,
  • Gyors, pontos munkavégzés, képesség egyszerre több feladat elvégzésére.

Előny:

  • Kereskedelmi szakirányú középfokú végzettség,
  • Ügyfélszolgálati és/vagy műszaki végzettség,
  • Műszaki tapasztalat és ismeretek,
  • SAP R3P, CRM ismerete,

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely és kellemes munkahelyi légkör,
  • Alapbéren felüli teljesítményarányos jövedelem,
  • Szakmai tréningek és fejlődési lehetőség,
  • Fejlett számítástechnikai háttér- és szoftvertámogatás.

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerület

Munkaidő:

Egyműszakos munkarend 8.30-17.00-ig

Fizetés:

Megbeszélés alapján.

Amennyiben Hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem  jelentkezzen karrier oldalunkon keresztül a Jelentkezés gombra kattintva.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő