www.cvonline.hu
Belső értékesítési munkatárs
Trenkwalder Kft
Régió: Csongrád, Csongrád
Hozzáadva: 2017.11.21.
Jelentkezési határidő: 2017.11.24.
Hirdetés azonosító: 1204686

Magyar tulajdonú, műanyagipari gyártással foglalkozó partnerünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • a vevőkkel és az értékesítőkkel való folyamatos kapcsolattartás
  • a vevők teljes körű, pontos tájékoztatása
  • vevőrendelések kezelése
  • a megrendelések termelésbe történő beütemezése
  • pénzügyi kondíciók egyeztetése az ügyfelekkel
  • fuvarszervezés, kiszállítások nyomon követése
  • reklamációk kezelése
  • potenciális ügyféligények felmérése, vevők ösztönzése

Elvárások:

  • angol ÉS német vagy egyéb közép-európai nyelv(ek) tárgyalási szintű ismerete
  • MS Office irodai alkalmazások erős felhasználói szintű ismerete (Word, Excel)
  • kiváló kapcsolatteremtő, problémamegoldó és konfliktuskezelő képesség
  • precíz, önálló és gyors munkavégzés

Előnyt jelent:

  • értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • ügyfélszolgálatos ismeretek
  • SAP, ERP használatában szerzett gyakorlati tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • stabil, megbízható vállalat
  • hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes jövedelem, fix + teljesítményarányos díjazás
  • mobil telefon, laptop

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.