www.cvonline.hu

Belső értékesítési munkatárs-Győr (Ref.szám: HM-1334)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.23.
Jelentkezési határidő: 2016.05.26.
Hirdetés azonosító: 980804

Feladatok:

  • Külső értékesítő munkatárs támogatása
  • Szakmai tanácsadás nyújtása, építőipari termékek ajánlása ügyfelek részére
    • Árajánlat készítése, valamint nyomon követése
    • Megrendelések visszaigazolása, ellenőrzése
    • Kapcsolattartás a külföldi ügyfelekkel és disztribútorokkal
    • Vevő-nyilvántartási rendszer kezelése
    • Közreműködés német nyelvű anyag fordításában
    • Egyéb irodai adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Értékesítői szemlélet és releváns szakmai tapasztalat
  • Nyitott személyiség
  • Kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban egyaránt
  • Adatbázis-kezelési gyakorlat

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Győr

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik győri partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és német nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1334-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)