Belső értékesítési munkatárs - Győr (Referenciaszám: HM-1334)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.23.
Jelentkezési határidő: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 1036440

Feladatok:

  • Külső értékesítő munkatárs támogatása
  • Szakmai tanácsadás nyújtása, építőipari termékek ajánlása ügyfelek részére
  • Árajánlat készítése, valamint nyomon követése
  • Megrendelések visszaigazolása, ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a külföldi ügyfelekkel és disztribútorokkal
  • Vevő-nyilvántartási rendszer kezelése
  • Közreműködés német nyelvű anyag fordításában
  • Egyéb irodai adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Értékesítői szemlélet és releváns szakmai tapasztalat
  • Nyitott személyiség
  • Kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban egyaránt
  • Adatbázis-kezelési gyakorlat

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Győr

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik győri partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1334-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Értékesítés / Kereskedelem
Régió Győr
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő