www.cvonline.hu

Belső értékesítési képviselő

  • A hirdetés 392 napja lejárt

Délpesti multinacionális gyártó cég keres hosszú távú karrierlehetőséggel munkatársat

Feladatok

  • Területi képviselők munkájának hatékony támogatása

  • Bejövő ügyfélhívások kezelése, meglévő ügyfélkapcsolatok folyamatos fenntartása és javítása

  • Árajánlat készítés

  • Rendelések rögzítése, követése

  • CMR, szállítólevél, számlák készítése

  • Együttműködés a gyártási területen dolgozókkal

  • Reklamációk kezelése

  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárás

  • Felsőfokú végzettség
  • Társalgási szintű aktív angol nyelvtudás

  • Ügyfélközpontú szemlélet

  • Jó problémamegoldó és kommunikációs képesség

  • Képesség az önálló és csapatban való munkavégzésre is

  • Microsoft Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete

Értékelt kvalitások

  • Szakmai tapasztalat ügyfélszolgálati, kereskedelmi területen

Amit nyújtunk

  • Hosszú távú, stabil forrásokkal rendelkező munkahely
  • Versenyképes bérezés, egyéb juttatások

  • Szakmai tréningek, fejlődési lehetőség