www.cvonline.hu

Belső ellenőrzési vezető

  • A hirdetés 1091 napja lejárt

A MÁV Csoport létesítményüzemeltetéssel és vasútbiztonsággal foglalkozó leányvállalata számára

Belső ellenőrzési vezetőt

keres

Főbb feladatok:

  • A Társaság stratégiájához igazodó belső ellenőrzési és kockázatkezelési stratégia kidolgozása és annak megvalósítása.
  • A Társaság belső ellenőrzési rendszerének kialakítása és működtetése. Az éves Ellenőrzési Terv összeállítása.
  • A kockázat-menedzsment rendszer kialakítása, felügyelete és működtetésének koordinációja a társasági kockázatvállalás minimalizálása érdekében.
  • Az elvégzett vizsgálatok megállapításai alapján javaslattétel a hiányosságok megelőzésére és megszüntetésére. A javaslatok alapján hozott vezetői határozatoknak a nyomon követése, a végrehajtás ellenőrzése, az utóvizsgálatok elrendelése.
  • Az éves feladatterv teljesítéséről beszámol az Ügyvezető és a Felügyelő Bizottság részére a visszacsatolás érdekében.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Műszaki, gazdasági, vagy jogi egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • 5-8 év szakmai gyakorlat
  • 3-5 év vezetői gyakorlat
  • vizsgálatvezetői gyakorlati tapasztalat

Az ideális jelölt:

  • eredmény-orientált
  • kiemelkedő írásbeli kifejező képességgel rendelkezik
  • átlag feletti kommunikációs képessége van
  • üzleti szemlélettel bír
  • elemző képessége és precizitása magas szintű

A munkavégzés helye:

MÁV Létesítményüzemeltető és Vasútőr Kft., 1087 Budapest Könyves Kálmán krt. 54-60.

Jelentkezését az alábbi e-mail címre küldheti:

A jelentkezéseket a fizetési igény megjelölésével az alábbi  email címre várjuk 2014. október 27. napjáig. Kérjük, a jelentkezésre megküldött e-mail tárgy mezőjében az alábbiak szerint tüntessék fel a pozíció megnevezését: belső ellenőrzési vezető.

Jelentkezési határidő:

2014. október 27.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő