www.cvonline.hu

Belső ellenőrzési szakértő

  • A hirdetés 1056 napja lejárt

A MÁV Csoport létesítményüzemeltetéssel és vasútbiztonsággal foglalkozó leányvállalata számára

Belső ellenőrzési szakértőt

keres

Főbb feladatok:

  • A Társaság ingatlankezelési tevékenységének (ingatlan karbantartás, műszaki felügyelet, épületek és építmények zavar és hibaelhárítása) rendszeres cél- illetve utóellenőrzése.
  • Részvétel a belső ellenőrzési stratégia tulajdonosi követelményeket figyelembevevő kidolgozásában és megvalósításában, illetve annak folyamatos fejlesztésében.
  • A jogszabálysértések kivizsgálása, javaslattétel a szükséges intézkedésekre.
  • Ad-hoc vizsgálatok végrehajtása.
  • A belső ellenőrzési vizsgálatok tapasztalatai alapján javaslatok megfogalmazása.
  • Részvétel a kockázat-menedzsment rendszer kialakításában és működtetésében a társasági kockázatvállalás minimalizálása érdekében.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Műszaki egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • min. 5 év szakmai gyakorlat
  • vizsgálatvezetői gyakorlati tapasztalat
  • önálló munkavégzésre képes
  • kiemelkedő írásbeli kifejező képesség
  • átlag feletti kommunikációs képesség
  • magas szintű elemző képesség és precizitás

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • Ingatlan üzemeltetési területen működő vállalatnál szerzett ellenőrzési tapasztalat
  • „B” kategóriás gépjárművezetői jogosítvány

A munkavégzés helye:

MÁV Létesítményüzemeltető és Vasútőr Kft. Budapest Könyves Kálmán krt. 54-60, vizsgálatokhoz kapcsolódóan országos

Jelentkezni lehet:

A fizetési igény megjelölésével 2014. december 01. napjáig az alábbi email címen. Kérjük, a jelentkezésre megküldött e-mail tárgy mezőjében az alábbiak szerint tüntessék fel a pozíció megnevezését: belső ellenőr

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő