www.cvonline.hu
Belső ellenőrzési koordinátor
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.01.04.
Jelentkezési határidő: 2015.01.08.
Hirdetés azonosító: 886531
lejárt

(Fejér)

Pozícióleírás
Nemzetközi ügyfelünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező munkatársat
BELSŐ ELLENŐRZÉSI KOORDINÁTOR pozícióra az alábbi feladatok elvégzésére:

- A munkahelyi étkezést nyújtó szolgáltató tevékenyéségnek felügyelete
- Szolgáltatása optimalizálása
- Elégedettségi felmérések végzések
- Akciótervek kidolgozása, javaslattétel a munkehelyi éltkeztetéssel kapcsolatosa
- Vállalati rendezvények szervezése, catering biztosítása
- Teljeskörű adminisztráció

Követelmények
Az ideális jelölt rendelkezik:
- Befejezett felsőfokú végzettséggel (keményfedeles diploma, turizmus-vendéglátás szakirány)
- Minimum középfokú angol nyelvtudással szóban és írásban egyaránt
- MS Office ismeretekkel (Word, Excel)
- Határozott fellépésű
- Kiváló szervezőkészséggel
- Kiváló kommunikációs készséggel
- Gyors problémamegoldó készséggel
- Terhelhető személy