www.cvonline.hu

Belső Ellenőrzési Koordinátor (T07bek)

  • A hirdetés 569 napja lejárt

Belső Ellenőrzési Koordinátor

T07bek

Komárom-Esztergom megyei autóipari gyártó cég megbízásából keresünk Belső Ellenőrzési Koordinátor munkatársat.

Feladatok:

  • A menedzsment támogatása a helyi és a vállalati szabályok és előírások megfelelése érdekében;
  • A menedzsment támogatása a vállalati auditok és a könyvvizsgálói audit során;
  • „Best practice” alkalmazása;
  • A SOX ellenőrzési és dokumentációs folyamat megvalósítása;
  • A SOX nem megfelelőségi esetek nyomon követése, akciótervek kidolgozása a problémák megoldására;
  • A könyvvizsgálói jelentések észrevételeire hozott intézkedések követése és riportja
  • A belső ellenőrzés megvalósítása a kulcsfolyamatokon;
  • A Vállalatirányítási Rendszer felhasználóinak támogatása.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség;
  • Gyártó cégnél szerzett tapasztalat legalább 2 év releváns tapasztalat, vagy „auditor” gyakorlat;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Informatikai rendszerek (MS Office, SAP/MFG-PRO) magas szintű ismerete.

Önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol