www.cvonline.hu

BELSŐ ELLENŐRZÉSI KOORDINÁTOR (Pénzügy területre)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 754266

Link megjelenítéseimages/editor/1371546957.jpg" border="0" width="250" />

Megbízónk – Komárom-Esztergom megyei autóipari beszállító vállalat – számára keresünk gazdasági ismerettel rendelkező pályázót, az alábbi munkakörbe:

FELADATOK

  • A menedzsment támogatása a helyi és a vállalati szabályok és előírások megfelelése mentén
  • A menedzsment támogatása a központi auditok és a könyvvizsgálói audit során
  • „Best practice” alkalmazása a gyakorlatban
  • A SOX ellenőrzési és dokumentációs folyamat gördülékeny megvalósítása
  • A SOX nem megfelelőségi esetek nyomon követése, akciótervek kidolgozása a problémák megoldására
  • A könyvvizsgálói jelentések észrevételeire hozott intézkedések követése és riportja
  • A belső ellenőrzés megvalósítása a kulcsfolyamatokon
  • A Vállalatirányítási Rendszer felhasználóinak támogatása pénzügyi oldalról

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Legalább 2 év releváns tapasztalat, vagy könyvvizsgálói „auditor” gyakorlat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Informatikai rendszerek (MS Office, SAP/MFG-PRO) stabil felhasználó szintű ismerete
  • Elemző készség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Nagyfokú felelősségvállalás, önálló munkavégzés

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Bejárás támogatása
  • Hosszú távú fejlődési lehetőség egy stabil munkahelyen

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Komárom-Esztergom megye, Tatabánya környéke

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: BELSŐ ELLENŐRZÉSI KOORDINÁTOR (Pénzügy területre), Komárom-Esztergom megye, Tatabánya környéke

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése